Audiobooki szkolne, Opracowania lektur, Ebooki - sluchamy.pl

Menu
kosz
Brak produktów w koszyku

Oferta dla prowadzących sprzedaż

Wpisz poszukiwane
słowo i kliknij szukaj

Szukaj

Czego najbardziej brakuje
Ci w naszej ofercie lub co
byś zmienił lub dodał:

Wyślij formularz

Jeżeli chcesz być
powiadamiany o nowościach
dodaj swój e-mail:

 

Audiobooki

Książki audio w plikach mp3

Audiobooki to inaczej "książki dźwiękowe", a więc w wersji czytanej. Oferujemy zarazem dobrą książkę i jej artystyczną interpretację głosową uzupełnioną wstawkami akustycznymi (np. odgłosy natury) lub utworami muzycznymi (np. jako łączniki między księgami Pana Tadeusza). Warto podkreślić staranny dobór głosów - książki czytają zawodowi aktorzy lub doświadczeni lektorzy radiowi.

Ta forma wydawnictwa jest już spopularyzowana w krajach zachodnich, w Polsce dopiero wkracza na rynek. Idąc z duchem czasu, proponujemy naszym Klientom interesującą nowość.
Wygodna forma odsłuchiwania nagrania sprawia, że można korzystać z dzieł literatury w wielu miejscach, wykonując równocześnie inne czynności. Można "zabrać książkę" na spacer i słuchać jej podczas wszelkich form relaksu na powietrzu.

Można korzystać z niej w domu oraz podczas podróży. Można teraz - jak widać -"czytać" szkolne lektury bez uciążliwego siedzenia przy biurku, ale w każdym miejscu i w dowolnej chwili - nawet w szkole podczas przerw w lekcjach. Potrzebny jest do tego sprzęt, który większość z nas już posiada, zaś inni zapewne zamierzają nabyć.

Nasze audiobooki są zapisane w formacie MP3 (64kb/s). Do ich odtworzenia można użyć komputera, odtwarzacza DVD lub MP3, telefonu komórkowego nowej generacji lub innego urządzenia audio posiadającego możliwość odtwarzania plików w formacie mp3.

Nasze audiobooki można kupić na trzy sposoby:

Dla odsłuchujących na komputerze oraz za pomocą innych urządzeń audio. (odtwarzacze DVD, MP3 czy inne).
Jeśli korzystasz z komputera, przyjmuj do wiadomości, że minimalne wymagania sprzętowe zapewnia większość komputerów osobistych. Twój zapewne także! Są one następujące:

Każda płyta CD-ROM zawiera dedykowany player - program ułatwiający odsłuchanie audiobooku na komputerze. Dzięki niemu można swobodnie przemieszczać się po tekście i szybko odszukać pożądane fragmenty książki.


Drogi Kliencie! Proponujemy Ci bardzo korzystne warunki odsłuchania audiobooków przez Internet. Nie musisz kupować "kota w worku" - możesz przekonać się o wysokiej jakości studyjnego nagrania oraz o wartości interpretacji głosowej książki w wersji dźwiękowej.
Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera klasy PC:

Po wniesieniu symbolicznej opłaty możesz słuchać fragmentów audiobooka bez możliwości zapisania na dysk swojego komputera przez 3 godziny. Po dokonaniu opłaty masz możliwość odsłuchiwania plików zawierających cały utwór lub plików poszczególnych rozdziałów książki.

Po dokonaniu opłaty za pobranie pliku, otworzy się strona z możliwością przeniesienia z niej do pamięci własnego komputera całego audiobooka lub wybranych rozdziałów.

Plik można ściągnąć w przeciągu 24 godzin, po uzyskaniu hasła dostępu.

Pobrany plik (lub pliki) w formacie mp3 można zapisać na dysk swojego komputera i w każdej chwili odtworzyć potrzebny rozdział, odszukać pożądane miejsce w tekście czy przegrać zawartość do urządzeń odtwarzających format mp3 mających dostateczną pamięć (telefony komórkowe o odpowiednich parametrach czy odtwarzacze mp3).

UWAGA!!! Przed zakupem pliku zapoznaj się z regulaminem.

 

Kopiowanie, wypożyczanie, odtwarzanie publiczne, w tym radiowe, telewizyjne lub za pośrednictwem innych sieci przewodowych bądź bezprzewodowych, bez zgody wydawcy zastrzeżone.