Audiobooki szkolne, Opracowania lektur, Ebooki - sluchamy.pl

Menu
kosz
Brak produktów w koszyku

Oferta dla prowadzących sprzedaż

Wpisz poszukiwane
słowo i kliknij szukaj

Szukaj

Czego najbardziej brakuje
Ci w naszej ofercie lub co
byś zmienił lub dodał:

Wyślij formularz

Jeżeli chcesz być
powiadamiany o nowościach
dodaj swój e-mail:

 

Ebooki

Dzieła literackie w plikach pdf oraz seria opracowań

Ebooki to nowa propozycja naszego wydawnictwa, która ma zapewnić łatwy i szybki dostęp do opracowań literatury polskiej i powszechnej w wieloaspektowym ujęciu przygotowanym pod kątem potrzeb ucznia gimnazjum i szkoły średniej.

E-book (ang. electronic book) to po prostu książka wydana w formie elektronicznej. W naszej ofercie są to elektronicznie publikowane opracowania historycznoliterackie uporządkowane według kolejnych epok. Ta forma przekazu uzupełnia tradycyjne wydawnictwa, jakie oferujemy Czytelnikom od kilkunastu lat. Zapewnia ona spore oszczędności, jest dostępna przez całą dobę i wygodna w użytkowaniu. Dystrybucja książek za pośrednictwem Internetu pozwala ominąć łańcuch kosztownych pośredników podnoszących cenę książek publikowanych na papierze. Nie ma więc kosztów druku, magazynowania i transportu. Cena e-booka jest więc o wiele tańsza od zwyczajnej książki.

Publikacje w postaci e-booków są utrzymane na wysokim poziomie edytorskim, w starannie opracowanej szacie graficznej, z przejrzyście uporządkowanym tekstem, w którym wizualnie wyodrębniono tytuły różnego stopnia oraz najważniejsze informacje. Znaczącą korzyścią jest możliwość łatwego odszukiwania informacji, przeskakiwania do innych miejsc, korzystania z ujęć hasłowych, przyspieszających odbiór wiadomości.
Są to publikacje adresowane do wszystkich zainteresowanych Czytelników, w szczególności do Uczniów gimnazjum i szkoły średniej.

Uwaga! E-booki są opracowane w formacie pdf. Jeśli nie macie Państwo zainstalowanego programu Adobe Reader, prosimy o zainstalowanie bezpłatnej wersji 7,0. W tym celu należy kliknąć w ikonę Get Adobe Reader.

Nasze publikacje w formie e-booków to

Poniżej podajemy ich charakterystykę.

I TY POLUBISZ LEKTURY SZKOLNE to nowa seria opracowań utworów literackich omawianych w gimnazjum i szkole średniej. Jest to wynik naszych doświadczeń zdobytych podczas kilkunastoletniej pracy nad książkowymi wydaniami omówień poszczególnych dzieł w ramach naszej BIBLIOTECZKI OPRACOWAŃ. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy Czytelnicy oczekują całościowych ujęć epok literackich. Nie jest seria oparta na tekstach zamieszczonych w zeszytach Biblioteczki, ale zupełnie nowe, inaczej skomponowane zestawienie wiadomości.

Autorka tychże e-booków - dr Agata Łukaszek-Piotrowska - to pedagog z długoletnim stażem w szkole średniej. Posiada tytuł nauczyciela dyplomowanego oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego. Doskonale zna obowiązujące programy nauczania i potrzeby uczniów w zakresie języka polskiego. Wie także, w jaki sposób ułożyć wiadomości, żeby korzystanie z książki było wygodne, przyjemne i efektywne.

Części serii I TY POLUBISZ LEKTURY SZKOLNE są uporządkowane według epok literackich: pierwsza zawiera opracowania lektur od starożytności do oświecenia, druga z okresu romantyzmu, trzecia - dzieł pozytywistycznych itd. Całość będzie liczyła 6 części i obejmie program szkolny od pierwszej klasy gimnazjum do matury.
Każdy utwór jest opracowany według następującego klucza:

Wspomniane główne zagadnienia uzupełniają różne szczegóły charakterystyczne dla konkretnego nurtu twórczości, autora utworu, specyfiki samego dzieła.

Jeśli chcesz, żeby język polski był dla Ciebie przyjemny, skorzystaj z naszej oferty, tym bardziej, że jest dostępna od razu, za niewielkie pieniądze i łatwa w użytkowaniu. Otwarci na sugestie stałych Czytelników, przedstawiamy ją w formie wygodnych e-booków, które możesz mieć w pamięci swojego komputera, jeśli tylko tego zapragniesz.

Uwaga! Na końcu każdej książki zamieszczone jest esencjonalne ujęcie najważniejszych wiadomości, do których warto sięgać przed klasówką, sprawdzianem, a zwłaszcza przed maturą. W kilku zdaniach zawarto tam skondensowaną podstawową wiedzę na temat utworu. Jeśli znasz lekturę i jej problematykę, wystarczy tylko zapoznać się ze skrótem - Powtórka przed maturą - i przywołać tekst w pamięci.

Chociaż każda książka zawiera ponad 200 stron formatu A-4, w e-booku do potrzebnych informacji dociera się błyskawicznie. Przekonaj się sam!

DZIEŁA LITERATURY w formie e-booków to kolejna nasza nowość wydawnicza adresowana nie tylko do Uczniów, ale do wszystkich Miłośników sztuki słowa. Za niewielką cenę, która stanowi zaledwie ułamek kosztów tradycyjnej książki, można mieć wartościową pozycję z zakresu literatury pięknej.

Wysoki poziom edytorski, atrakcyjna szata graficzna oraz łatwość w korzystaniu z e-booka zapewni Państwu przyjemną lekturę, miłe wrażenia i satysfakcję czytelniczą. Elektroniczna wersja książki pozwala na szybkie odszukiwanie ulubionych lub potrzebnych fragmentów, przemieszczanie się z miejsca na miejsce w tekście.

Zawsze staramy się o to, by nasi Klienci byli zadowoleni i zechcieli kolejny raz sięgnąć po publikację WYDAWNICTWA "BIBLIOS". Troszczymy się o jakość książek i dbamy o utrzymanie niewygórowanych cen. Od wielu lat specjalizujemy się w komentowaniu dzieł literackich (wspomniane dwie serie: Biblioteczka Opracowań oraz I Ty polubisz lektury szkolne), teraz zaś oferujemy nowość - utwory w formie e-booków.

Zapraszamy do naszego wirtualnego sklepu
i życzymy wspaniałych wrażeń podczas lektury.

Zespół Redakcyjny
Wydawnictwa "Biblios"

Słuchaj Lektury i książki przez Internet, Opracowania lektur szkolnych, lektury i książki na płytach CD-ROM
Nowa seria I ty polubisz lektury szkolne do pobrania, reklamacje, o firmie