Audiobooki szkolne, Opracowania lektur, Ebooki - sluchamy.pl

Menu
kosz
Brak produktów w koszyku

Oferta dla prowadzących sprzedaż

Wpisz poszukiwane
słowo i kliknij szukaj

Szukaj

Czego najbardziej brakuje
Ci w naszej ofercie lub co
byś zmienił lub dodał:

Wyślij formularz

Jeżeli chcesz być
powiadamiany o nowościach
dodaj swój e-mail:

 

Opracowania lektur

Biblioteczka opracowań

BIBLIOTECZKA OPRACOWAŃ to znana od kilkunastu lat i stale poszerzana seria wydawnictw poświęconych wszechstronnemu omówieniu lektur szkolnych. Jej wydawanie rozpoczęliśmy w 1994 r. Jest to oferta przeznaczona dla Ciebie, bo zapewne jesteś Uczniem szkoły średniej lub gimnazjum, ale z satysfakcją korzystają z niej także nauczyciele języka polskiego, a nawet studenci polonistyki pragnący przypomnieć sobie książki czytane podczas nauki w szkole. Przeczytaj ten tekst uważnie, dobrnij do końca, bo tam czeka Cię sympatyczna niespodzianka!


Kliknij aby pobrać e-booka.Seria BIBLIOTECZKA OPRACOWAŃ liczy już blisko 100 tytułów. Są wśród nich opracowania poświęcone utworom o dużej objętości, np. wielotomowym dziełom epickim, ale także dramatowi i liryce. Każdy uczeń znajdzie w niej potrzebne mu komentarze. Jeśli będziesz poszukiwał wiedzy na temat jakiegoś utworu, sięgnij po nasze wydawnictwo.

Każdy zeszyt jest w kolorowej okładce, ma wygodny format i przede wszystkim zawiera zebrane wiadomości, które ułatwią Ci przygotowanie do lekcji, powtórzenie materiału przed sprawdzianem czy klasówką, a potem przed maturą!


Zeszyty z serii BIBLIOTECZKA OPRACOWAŃ zawierają:


A więc zawierają wszystko, czego Ci trzeba! O wiele przyjemniej spędzisz lekcje języka polskiego, kiedy będziesz się czuł dobrze przygotowany. Z naszymi publikacjami zrobisz to szybko, łatwo i przyjemnie!

Zeszyty z tej serii zostały opracowane przez doświadczonych pedagogów - nauczycieli języka polskiego, dobrze zorientowanych w programach nauczania w gimnazjum i szkole średniej, znających wymagania testu gimnazjalnego oraz matury. Autorzy opracowań to czynni nauczyciele, świetnie znający potrzeby uczniów w zakresie języka polskiego, umiejący wskazać zagadnienia, których możesz się spodziewać na lekcjach poświęconych lekturze.

Staramy się o to, aby ceny naszych publikacji były niskie. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ od początku stawialiśmy na jakość i dzięki dobrej opinii o naszych opracowaniach mamy wielu klientów i możemy zarabiać na ilości sprzedanych książek. Utrzymywanie się na niskim pułapie cenowym (patrz: cennik) sprawia, że jesteśmy konkurencyjni. Jeśli zechcesz nas dopiero poznać, możesz zaryzykować zakup opracowania, które akurat jest Ci potrzebne - niewiele wydasz i nic nie stracisz, ponieważ przekonasz się, że było warto!

Dla Klientów, którzy jeszcze nas nie znają, mamy NIESPODZIANKĘ! Oferujemy Ci możliwość bezpłatnego pobrania jednego zeszytu. Jest to opracowanie Pana Tadeusza Adama Mickiewicza, napisane przez dr Urszulę Lementowicz. Ten tekst (plik w formacie PDF) da Ci obraz naszej serii, jej zawartości i jakości. Kliknij po prostu na tytuł Pan Tadeusz - a plik będzie Twój!

Jeżeli nie masz zainstalowanego programu Adobe Reader kliknij w ikonę "Get Adobe Reader"

Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię o naszych publikacjach lub zasygnalizować pozycje oczekiwane w ofercie Wydawnictwa Bilios, możesz to zrobić na tej stronie internetowej w formularzu po lewej stronie - czekamy na Twoje uwagi i z góry za nie dziękujemy.

Przypominamy ,ze seria Biblioteczka Opracowań to seria wydawnicza i wysyłamy ja za zaliczeniem pocztowym a tylko jeden tytuł udostępniliśmy w pdf.

Zespół Redakcyjny
serii BIBLIOTECZKA OPRACOWAŃ